Nákup jiné kryptoměny

(POZOR - jedná se o starý článek z dřívější verze webu! Nejžádanější z takto měněných kryptoměn jsme následně zařadili do trvalé nabídky a v současné době lze jiné kryptoměny poptávat skrze email naší podpory, ne však tento speciální formulář)

Vážení klienti naší směnárny,

 

od dnešního dne pro Vás spouštíme novou službu, kterou je nákup jiných kryptoměn, než které jsou představené v základní čtveřici na našem webu. Poptávka z Vaší strany po této možnosti byla velká a my Vám chceme vyjít vstříc v této diverzifikaci Vašeho portfolia. Do nákupového formuláře proto přibyl odkaz, který Vás přesměruje na speciální formulář k tomuto účelu. V něm si zadáte o jakou kryptoměnu a v jaké hodnotě máte zájem, my zjistíme zda je možné Vám ji v kýžené hodnotě obstarat a dáme Vám vědět na email – není na tom nic složitého :) Pouze svůj výběr prosím omezte na krypto zalistované na burze Kraken.

 

Postup krok za krokem:

 1. Na hlavní stránce klikněte na tlačítko NAKOUPIT. Budete přesměrováni na objednávkový formulář, kde v druhém řádku naleznete větu "Chcete zakoupit jinou měnu?". Ta Vás přesměruje na poptávkový formulář určen pro individuální nákupy.

 2. Zde vyplníte o jakou kryptoměnu máte zájem. POZOR! Kromě celého názvu vyplňte do závorky i její zkratku, aby nedošlo k případných nedorozuměním.

 3. Zadejte adresu na kterou Vám kryptoměnu po směně máme zaslat. Jako vždy, tuto si prosím pečlivě zkontrolujte, zda je správně a je úplná.

 4. Zadejte částku, za jakou si přejete nákup uskutečnit. Minimální hodnota pro nákup činí 3.000 Kč, resp. 100,-EUR - důvodem je kompletní ruční zpracování transakce (do budoucna se může tato hodnota pro jednotlivé měny lišit).

 5. Vyplňte své kontaktní údaje. 

 6. Přečtěte si a odsouhlaste naše obchodní podmínky – platné jsou jako vždy celé, ale především k účelům tohoto typu nákupů přibyl nově dole bod 13.

 7. Následně vyčkejte, až Vás zkontaktujeme a dohodneme další kroky. 

Poznámka: Aby se zkrátil čas dokončení Vašeho individuálního nákupu, doporučujeme, abyste nám zavolali na podporu ještě před vytvořením objednávky - nezaručujeme totiž, že budeme schopni nakoupit jakýkoliv token.

 

Tímto způsobem již směněné kryptoměny:

 • Cardano (ADA)

 • Tether USD (USDT)

 • Ripple (XRP)

 • Stellar/Lumen (XLM)

 • Tron (TRX)

 • Dogecoin (DOGE)

 • Dai (DAI)

 
 
Zdroj ilustračního obrázku