Opakované platby

Vážení klienti naší směnárny,

 

spustili jsme pro Vás funkci Opakovaných plateb pro pravidelné měsíční nákupy. Jak někteří z Vás vědí, tuto službu jsme měli v plánu již delší dobu (více než půl roku) a nyní jsme ji konečně implementovali do systému :)

 

Tato funkce je především vhodná pro ty, kdo si chtějí odkládat pravidelně část svých příjmů do vybrané kryptoměny, nebo chtějí touto formou do ní spořit. 

 

Vytváření objednávky za tímto účelem probíhá stejně jako u objednávky jednorázové, pouze u ní zaškrtnete políčko "Opakovat platbu každý měsíc." Každý měsíc k tomuto datu se Vám následně bude automaticky generovat duplicitní objednávka se stejným VS, na stejnou částku i kryptoměnovou adresu. Stačí Vám tedy si v bance řádně nastavit trvalý příkaz a o nic dalšího se už nemusíte starat. Jen si prosím zkontrolujte, že Vámi zadávaná kryptoměnová adresa do objednávky je skutečně v pořádku a je bez problémů opakovaně použitelná.

 

V souvislosti s touto službou přibyl do Obchodních Podmínek Bod 14, který se jí týká, tak si jej prosíme také pročtěte. Není tam nic neobvyklého, ale OP by se přeci měly číst :)

 

Věříme, že mnozí z Vás shledají tuto funkci užitečnou a jak vidno, někteří z Vás na ni přímo čekali, protože od jejího faktického spuštění do napsání tohoto oznámení se už několik těchto objednávek objevilo :)

 

Děkujeme za Vaši přízeň a zájem a přejeme Vám hodně úspěchu nejen v kryptoměnových investicích.

 

 

Váš tým VirtualProperty

 

 

Zdroj ilustračního obrázku