Ponuka kryptoměn

Aktuálně nabízíme nákup a prodej následujících kryptoměn:  Bitcoin, Ethereum, Litecoin, Bitcoin Cash, Solana, Cardano, Tron, Polkadot, Nano, Kava, Ripple, Matic a stablecoiny USDT a DAI.

Časem budou přidány další měny podle požadavků trhu.

Kompletní návod pro NÁKUP kryptoměny

1) Na hlavní stránce klikněte na tlačítko "NAKOUPIT". Vyplňte požadované množství a klikněte na tlačítko "Objednat". Ve spodní části formuláře vidíte Vaše aktuální povolené limity.

2) V dalším kroku doplňte tabulku s údaji o požadované transakci, a to zejména Váš platný e-mail* a Vaše platné telefonní číslo. Následně zadejte Vaši krypto-adresu, kam Vám pošleme zakoupenou kryptoměnu.

* Pokud e-mail nechodí, podívejte se do SPAMu či jiné složky Vaší schránky.

3) Klikněte na souhlas s obchodními podmínkami a se zpracováním osobních údajů a následně na tlačítko Přejít k platbě".  

4) V dalším kroku uvidíte souhrn objednávky a pokyny k platbě. Jestli Vaše banka  podporuje odesílaní platby pomocí QR kódu, stačí vygenerovaný QR kód naskenovat a platbu odeslat. 

Důležité! Při každé transakci uveďte variabilní symbol z objednávky a do zprávy pro příjemce uveďte bezpečnostní heslo Nákup www.virtualproperty.cz. Platby, které nebudou obsahovat oba bezpečnostní prvky, nebudou automaticky zpracovány a bude Vás kontaktovat podpora směnárny. 

Kompletní návod pro PRODEJ kryptoměny

1) Na hlavní straně klikněte na tlačítko "PRODAT”. Vyplňte požadované množství a klikněte na tlačítko "Objednat". Ve spodní části formuláře vidíte Vaše aktuální povolené limity.

2) V dalším kroku doplňte tabulku s údaji o požadované transakci, a to zejména Váš platný e-mail a Vaše platné telefonní číslo. Následně zadejte Váš bankovní účet, kam Vám pošleme odpovídající finanční prostředky.

3) Klikněte na souhlas s obchodními podmínkami a se zpracováním osobních údajů a následně na tlačítko Přejít k platbě".  

4) V dalším kroku uvidíte souhrn objednávky a pokyny k platbě. Jestli Vaše peňeženka  podporuje odesílaní platby pomocí QR kódu, stačí vygenerovaný QR kód naskenovat a platbu odeslat. Zkontrolujte si, zda souhlasí převáděná částka kryptoměny s hodnotou v objednávce

Důležité! Pečlivě si zkontrolujte správnost Vaší krypto-adresy. V případě nesprávného zadání urychleně telefonicky kontaktujte podporu směnárny. V momentě odeslání kryptoměn ztrácí klient nárok na storno objednávky a vrácení financí na peněženku klienta.

Funkce pro registrované uživatele

Některé funkce jsou pro klienty dostupné až po vytvoření registrace na našich stránkách. POZOR! Nejedná se o verifikaci, klient stále může nakupovat bez nahrání osobních údajů. Jedná se o služby Opakované platby a Platba faktur.

Opakované platby


Během objednávky na nákup kryptoměn má klient v jejím prvním kroku možnost zaškrtnout políčko "Nakupovat pravidelně". 
Takto zadaný příkaz mu vždy po uplynutí zvolené doby automaticky vytvoří duplicitní objednávku se stejnými údaji (požadovanou kryptoměnou, její adresou i hodnotou nákupu ve fiatu) i Variabilním symbolem, díky čemuž ji může zákazník hradit automaticky trvalým příkazem a nemusí se o nic dalšího starat. Tato funkce je vhodná pro lidi, kteří si chtějí odkládat pravidelně část svých příjmů do kryptoměn, nebo do nich chtějí po menších pravidelných sumách spořit. Nastavit trvalý příkaz si můžete s libovolnou frekvecí plateb, ale minimální doporučená frekvence je týden

Nákup či prodej kryptoměn můžete realizovat také přímo přes svůj profil, po přihlášení do svého Účtu. Klepnutím na tlačítko Směnit v levém sloupci uvidíte komplexní objednávkový formulář, který mimo jiné obsahuje i funkci Platba faktury.

Funkce pro verifikované uživatele

Další z novinek, kterou na nový web přinášíme, je funkce změny kryptoměna-kryptoměna. V úvodních týdnech si budou moci klienti zvolit ze základních párů, později jsme připraveni pružně reagovat na požadavky trhu a další páry postupně přidávat. Tato funkce však bude dostupná pouze pro verifikované klienty, a to z důvodu obav o možné zneužití této funkce podvodnými entitami.

Krypto-krypto výměna

1) Funkce výměny krypto za krypto je dostupná po vyhlášení do profilu klienta, kliknutím na tlačítko Směnit v levém sloupci. 

2) Zvolte typ transakce Směna

3) Navolte si, kterou kryptoměnu chcete prodat (první řádek) a následně, kterou kryptoměnu chcete od nás obdržet. 

4) Vyberte si kryptoměnovou adresu, na kterou Vám zašleme zakoupenou kryptoměnu. Pokud adresu nemáte uloženou v profilu, zadejte ji ručně. 

5) Dokončete objednávku stisknutím tlačítka "Přejít k platbě". Nyní můžete realizovat transfer na naši sběrnou peněženku.

Export transakcí

Informace o každé objednávce naleznete v historii Vašich transakcí ve Vašem profilu na stránce VirtualProperty. Všechny Vaše transakce si můžete snadno exportovat do formátu .csv ve Vašem profilu, v sekci "Platby". Toto Vám poslouží primárně pro daňové či účetní účely či pro vedení osobního přehledu Vašich financí.