Platba faktury

Tuto funkci naleznete ve Vašem profilu, po přihlášení do Vašeho účtu. Klepnutím na tlačítko Směnit v levém sloupci uvidíte komplexní objednávkový formulář, který mimo jiné obsahuje i funkci Platba faktury.

Pro využití této služby si v prvním kroku zvolíte kryptoměnu, přes kterou si přejete platbu faktury provést. Následně si zvolíte, zda chcete údaje z faktury vyplnit ručně nebo pomocí QR kódu.

Při ručním zadání údajů je třeba zadat variabilní symbol jako identifikátor Vaší osoby, bankovní účet, kam budou finance zaslány, a přesnou částku. Zvolit si můžete buď měnu CZK nebo EUR. V posledním kroku Vám systém uvedenou částku přepočítá podle aktuálního kurzu.

POZOR! Platba musí být provedena instantně, abychom byli schopni zafixovat kurz příslušné kryptoměny. Z tohoto důvodu silně doporučujeme kryptoměny odesílat z Vaší peněženky a zvolit dostatečně vysoký poplatek, který zaručí rychlé potvrzení transakce. Převod z burzy kvůli zdržení nedoporučujeme. Pokud dojde k časovému prodlení, které způsobí výrazné kurzové rozdíly, směnárna VirtualProperty si vyhrazuje právo transakci nezrealizovat a dohodnout se s klientem na individuálním postupu