Poplatky


Poplatky bankám, peněženkám a síti mimo VirtualProperty si hradí klient sám podle jejich ceníků. Od chvíle připsání Vašich prostředků na účty, resp. peněženky VirtualProperty, až po jejich odeslání z našich účtů žádné poplatky neúčtujeme. Viditelné ani skryté. Údaje v objednávce jsou již po stržení naší provize.

 

Poplatky za nákup a prodej a také za směnu krypto-krypto činí 2% z vyměněné částky, min. 20,- Kč. Poplatky za platbu faktur (z důvodu nutnosti fixace kurzu) jsou 3% z částky

Uvedenou výši poplatků si držíme od začátku našeho podnikání a jejich zvýšení neplánujeme ani v dohledné době – chceme klientům poskytnout co nejvýhodnější podmínky pro obchodování s kryptoměnami.

Kurzy zobrazené na směnárně   

Kurzy kryptoměn zobrazované směnárnou se řídí vývojem burzy Kraken. Pracujeme s reálnými kurzy, které jsou zobrazovány na stránkách Krakenu, k úpravám v neprospěch klienta nedochází. Z výsledné částky si následně odečteme naši provizi jako jediný poplatek, který z naší strany strháváme.

Kurzy kryptoměn k CZK se počítá podle denního kurzu EUR/CZK od ČNB

Zobrazované kurzy jsou platné pro daný okamžik. Pro výměnu se použije kurz platný v čase připsání finančních prostředků na sběrný bankovní účet VirtualProperty. Údaje v objednávce jsou orientační! 

Limity

Spodní limit je min. 21,-Kč.

Limity pro směnu se odvíjejí od úrovně, které klient na našich stránkách dosáhl:

První úroveň - Začátečník - maximální hranice směny je 6 000 CZK (resp. 250 €) na osobu na 7 po sobě jdoucích dnů. Po vyplnění jednoduchého vědomostního kvízu* obsahujícího základní informace o kryptoměnách může klient sám navýšit svůj účet na úroveň druhou.

Druhá úroveň - Uživatel - má vrchní limit pro výměnu bez nahrání osobních údajů 25 000 CZK (resp. 1 000,- €) na  osobu na 7 po sobě jdoucích dnů

Třetí úroveň - Verifikovaný uživatel - má horní limit nastaven na 450 000 CZK (resp. 14 500,-EUR) na den. V případě, že klient projde ověřovacím procesem a jeho verifikace je dokončena, může si s vedením VirtualProperty dohodnout individuálné navýšení limitů pro nákupy a prodeje.

 

*  Vědomostní kvíz naleznete po přihlášení do účtu ve Vašem profilu.