Jsme malý, ale soudržný tým, který si zakládá na maximální vstřícnosti k zákazníkům a férovém přístupu. Pocházíme z různých koutů Česko-Slovenska i z různých oborů, ale cíl máme stejný - zajistit Vám ty nejlepší možné služby pro směnu kryptoměn, jako jsou Bitcoin, Litecoin nebo Ethereum, i mnohé další. Zákazník je pro nás rovnocený obchodní partner, člen naší malé komunity a především člověk - a podle toho se i snažíme chovat.

Naše služby se snažíme neustále vylepšovat, co nám možnosti dovolují, abyste u nás měli ten nejlepší možný komfort a cítili se u nás jako doma. Dbáme na Vaši bezpečnost a snažíme se o to, aby nákup a prodej kryptoměn byl právě u nás Vaší jednoznačnou volbou.

Snahou celého týmu VirtualProperty je vytvořit spolehlivou službu pro všechny lidi, kteří se zajímají o kryptoměny a zároveň vzdělávat společnost o výhodách, které kryptoměny nabízejí. Celý tým VirtualProperty se řídí heslem: Spokojenost klientů je naše priorita. Věříme, že kryptoměny jsou platební a technologická budoucnost dnešní éry. Počítačový boom jsme propásli, tento si utéct nenecháme.

Přidejte se k nám a společnými silami ukažme světu, že kryptoměny jsou unikát, který může změnit tvář současného světa.