VirtualProperty je je hrdým, zakládajícím členem České kryptoměnové asociace (ČKMA), která je sdružením příznivců kryptoměn a podnikatelů v kryptoměnovém oboru. Prosazuje hodnoty, na kterých je postaven svět kryptoměn: svoboda, otevřenost, víra v člověka a v technologie - a to jak ve vztahu ke státu a centrálním institucím, tak v podnikatelském světě či na veřejnosti. ČKMA sdružuje firmy i jednotlivce, kterým není lhostejné, jakým způsobem je obor kryptoměn vnímán veřejností, orgány státní správy, či zástupci jiných oborů. A kteří chtějí šířit dobré jméno kryptoměn a povědomí o tom, že obor kryptoměn již dospěl a kvalitou poskytovaných služeb již předčí leckteré obory tradiční ekonomiky.

 

 

Výrobce záznamové desky SKOVO  deklaruje odolnost proti žáru až 1500 °C, což je oproti ostatním srovnatelným produktům znatelně výše (většina nabízí odolnost zhruba 1000 – 1200°C). Jedná se o silnostěnnou ocelovou desku, na kterou se seed zaznamená pomocí kovových raznic. Jednoduché, ale účinné. Uložené recovery seed tak odolají povětrnostním podmínkám, vodě a ohni. Úložiště jsou konstruované na recovery seed i pro kryptoměnu Monero. Jako bonus firma SKOVO.cz umožňuje laserové gravírování dle Vašeho výběru a možnost koupě vlastního ručního čielektrického nářadí. A přestože je firma na trhu poměrně krátce a čelí silné konkurenci, zákazníci mohou ocenit dobrýpro-klientský přístup i to, že firma je z českého prostředí.

ANIMAL EYE n.o. je celostátní nezisková organizace, jejímž hlavním účelem je důslednější prosazování práv a zájmů zvířat, především těch domácích. Prvotním záměrem je pojmenovat problémy v oblasti týrání domácích zvířat, tyto problémy systémově řešit, zabránit jejich vzniku a nikoliv suplovat likvidaci jejich následků. Tím je činnost uvedené organizace v ČR poměrně unikátní. Její členové nastavují přesné základy profesních, odborných a etických standardů v této oblasti a postupně se profilují v přirozeného odborného partnera státních a samosprávných institucí i dalších subjektů působících na úseku ochrany zvířat.

IXtrading live je ve světě velmi unikátním projektem, forma online podpory v živém prostředí trhu, v aktuálních podmínkách likvidních trhů – LiveTrading. Unikátnost projektu spočívá v tom, že lidé se učí v reálných podmínkách a ne z historických situací. Sledujeme grafy online a to každý den, po celý den. Nesedíte jako ve školní lavici “od – do”, vše probíhá průběžně, neustále v reakci na dění v trhu. Neznamená to ale, že musíte celý den sedět před grafem. Od toho tu jsou jiní. Podněty a myšlenky dostáváte skrze online aplikaci Discord, dle dění na trhu.

KRYPTOS je platforma, kde jsou vysvětlovány úplné základy a to v klidu a lidsky. Využity jsou kombinace znalostí z wikipedie (kde může samozřejmě každý hledat i sám), hodnotných informačních zdrojů, ale i osobních zkušeností a praxe, přičemž je snahou podávat informace a znalosti co nejjednodušší, nejpřístupnější a lehce zábavnou formou. Web je určen pro všechny, s důrazem na začátečníky, kteří se mohou v náročných a technických vysvětleních základních pojmů snadno ztratit. Kryptos.cz Vám je podá tak, že je pochopí opravdu každý.

Streamer Olczkul, který působí na platformě Twitch, kromě hraní a doplňování „herního vzdělání“ ostatním uživatelům či sledovatelům skrze streamování i starších kultovních kousků, věnoval několik svých večerů tvorbě zajímavých přednášek, které jsou spojeny s problematikou kryptoměn a tématy s nimi spojenými. Na jeho kanálu naleznete například díl o NFT, o finanční gramotnosti či online ukázku analýzy rizikových projektů.