Binance, jedna z největších kryptoměnových směnáren, povolila svým uživatelům nákup kryptoměn skrze kreditní nebo debetní kartu. Povedlo se jim to díky uskutečnení partnerství se společností Simplex, která nabízí globální platební brány pro internetové společnosti.

Binance to officiálně oznámila ve svém příspěvku.

“Partnerství se společností Simplex nám povoluje okamžitě vyplnit mezeru mezi platbami kreditní kartou a kryptoměnami. Na Binance.com můžete od teď nakoupit kryptoměny kreditní kartou a začít obchodovat v rámci několika minut.”

Stejného názoru je také Nimrod Lehavi, jež je spoluzakladatel a CEO společnosti Simplex.

“Jednoduché a rychlé platby kreditní kartou jsou klíčem pro běžného uživatele, který může pomoci větší všeobecné adopci kryptoměn. Jsme nadšeni z partnerství s Binance, díky kterému nabídneme rychlejší a snažší přístup ke kryptoměnám.”

“Chceme nabídnou uživatelům Binance rychlý a jednoduchý přístup ke kryptoměnám. A to v co nejvíce bezpečné cestě.” dodává CEO Binance  Changpeng “CZ” Zhao.

Jak z citací vyplývá, hlavním cílem je všeobecné zlepšení přístupu běžného uživatele ke kryptoměnám. Každý bude moci využít svých karet Visa nebo MasterCard k nákupu zvolených digitálních aktiv. Směnárna nabízí obchod největších kryptoměn jako je BTC, ETH, LTC nebo XRP. 

Uživatelé můžou benefitovat z rychlé služby, která nabídne nákup od 10 do 30 minut. Poplatky se pohybujou  kolem 10 amerických dolarů nebo 3,5 % celé částky. Poplatky se automaticky zvolí podle toho, za jakou částku si zákazník kryptoměny nakoupí. U malých částek se bude tedy jednat o 10 dolarů a u velkých o 3,5 % procenta.

Zdroj: Binance


Podobné články z sekce Novinky