Yang, jehož pozice se točí kolem radikální ekonomické politiky, řekl, že by vytvořil „jasné“ právní předpisy o kryptoměnách, využívající pro-průmyslové právní systémy, jako jsou například systémy společnosti Wyoming.

„Investice do kryptoměn a digitálních aktiv daleko překonaly naše regulační rámce v USA,“ shrnul.
„Měli bychom dát investorům, společnostem a jednotlivcům vědět, jak bude krajina pokračovat v podpoře inovací. Blockchain má obrovský potenciál. “

Jak bylo často poznamenáno , USA v současné době používají patchwork přístup ke krypto regulaci, která se liší od jednoho státu k druhému.

Důsledky této politiky byly významné, protože podniky si stěžovaly na nemožné překážky vstupu a mnoho subjektů, které svým uživatelům zabraňují v jejich službách.

Yang souhlasí s tím, že absence standardizované národní politiky skončí pouze v neprospěch země.

„Americký trh s kryptoměnou nemůže konkurovat díky různorodým předpisům s trhem v jiných jurisdikcích, zejména v Číně a v Evropě,“ pokračuje jeho prohlášení.
„… Je načase, aby federální vláda vytvořila jasné pokyny, jak budou kryptoměny / trhy s digitálními aktivy zpracovávány a regulovány tak, aby investice mohly pokračovat se všemi relevantními informacemi. “

Specifické opovržení přišlo pro BitLicense v New Yorku, který Yang popisuje jako „obtížné“. Notoricky neefektivní systém často přichází pro veřejnou kontrolu od uživatelů a podniků, z nichž všichni si stěžují, že ve svých cílech neúspěšně formalizují průmysl.

Namísto toho, aby se Yang spoléhal na starší zákonodárce, se zavazuje, že vynaloží úsilí, které již probíhá, aby poskytl kryptoměnám dýchací prostor v USA jako základ pro celou svou politiku.

Konkrétně by „spolupracoval se sponzory zákona o Token Taxonomy a zákonodárci ve Wyomingu na podpoře“ příznivých podmínek, které jsou „z velké části modelovány po jejich práci“.

Přezkoumává se také komplexní status quo mezi regulací mezi dvěma regulačními orgány USA - Komisí pro cenné papíry a burzu (SEC) a Komisí pro obchodování s komoditními futures (CFTC).

Pro investory, kteří se obávají požadavků daňového úřadu, by Yang také „objasnil“ daňovou politiku, aniž by poskytl konkrétní informace.
Samotný kandidát také příjmal BTC dary na svou prezidentskou kampaň.


Podobné články z sekce Novinky