Binance přerozdělila 15 000 dolarů na každý z vybraných open source projektů.

Prvním projektem je Ironbelly, otevřená mobilní peněženka pro grin blockchain, jejímž cílem je umožnit zákazníkům držet a přenášet Grin mezi lidmi.

Druhým projektem, který získal finanční prostředky je protokol HOPR, který zachovává ochranu soukromí. Produkt údajně zamýšlí poskytnout soukromí odesláním zpráv přes několik přenosových uzlů přímo příjemci.

Posledním projektem je modernizace peněženky Kitsune Wallet. Jak popsali jeho vývojáři Kitsune Wallet je "inteligentní smluvní účet, který bude držet vaše krypto aktiva v jedné smlouvě (adřese), přičemž bude schopen měnit vzhled v závislosti na vaší potřeby."

Minulý měsíc se argentinská vláda dohodla na společné investici do blockchainových projektů, které jsou podporovány Binance Labs a latinskoamerickou směnárnou LatamEx.

Binance Labs vydala svou první várku projektů blockchain ze svého programu loni v prosinci. Po zkoušce s více než 500 žadateli vybrali Binance Labs jen osm projektů, z nichž každý dostal 500 000 dolarů na financování a přístup k potřebným zdrojům.

Zdroj: Cointelegraph
Zdroj obrázku

Podobné články z sekce Novinky