Americká bankovní společnost Capital One získala patent, tentokrát s využitím technologie blockchain sloužící pro ověřování obsahu.  Úřad pro patenty a ochranné známky USA vydaly patent dne 2. dubna.

Capital One, která v loňském roce zaměřila své úsilí v oblasti duševního vlastnictví, chce blockchain nyní používat jako součást širší sítě zahrnující poskytovatele obsahu.

„Zařízení může přijímat první obsahová data od poskytovatele obsahu, první obsahová data včetně dat identifikujících obsah,“ uvádí výpis ze souhrnu patentů. Souhrn pokračuje:

„Zařízení může generovat data druhého obsahu na základě prvních dat obsahu, přičemž druhá data obsahu obsahují informace, které způsobí, že se provede ověření.

Zařízení může také poskytovat data druhého obsahu uzlu pro ověřování, přičemž uzel pro ověřování je zahrnut do sítě pro ověřování obsahu implementující síť blockchain, která obsahuje spustitelné instrukce pro provádění ověřování obsahu.
Capital One projevoval zájem o blockchain již několik let.

„Přínos, který vidíme u blockchainu je, že bezpečnost je inherentně zabudována,“ řekl. Haus pokračoval:

„Víte, kdo přispívá k tomuto bloku, má nezměnitelný záznam a může se ujistit, že se systém a protokol snadno sestavují.“
V rámci bankovního sektoru se také v letošním roce, i přes předchozí obavy , blockchain znovu projevil.

Zdroj: Cointelegraph
Zdroj obrázku

Podobné články z sekce Novinky