Skutečnost, že Ethereum bude v tomto létě na AWS, je velmi pozitivní pro jeho adopci . Ethereum je na nezastavitelné trajektorii stát se vedoucím světovým blokchainem na více frontách.

Blockchain společnosti Ethereum by se mohl brzy stát novým standardem, kdy se služba Amazon Web Service (AWS) naplno spřátelí s blockchainem.

Amazon totiž oznámil, že uvolní nový nástroj, který umožní uživatelům vytvářet a spravovat škálovatelné sítě blockchainů prostřednictvím veřejných sítí, jako je například Ethereum, a privátních například Hyperledger Fabric.

Proč si vybral Amazon Ethereum?
Podle tiskové zprávy z 30. dubna, Amazon zveřejnil, že prostřednictvím své Amazon Managed Blockchain (AMB), mohou firmy nyní nastavit svou blockchain síť přes Hyperledger Fabric. V létě bude k dispozici i Ethereum.
Nový nástroj AWS umožní zákazníkům nastavit a spravovat škálovatelný blockchain pomocí několika kliknutí. Poskytuje dokonce jednoduché rozhraní API, takže zákazníci mohou hlasovat o členství ve svých sítích a nabízí množství výpočetních a paměťových kapacit.

Jak uvedla společnost Yahoo Finance, Amazon se rozhodl pro Ethereum blockchain, protože: "Ethereum je vhodný pro vysoce distribuované sítě, kde je důležitá transparentnost údajů pro všechny členy. Zákaznická síť v blockchaine, která umožňuje každému maloobchodníkovi si nezávisle ověřit aktivity uživatele. "

Amazon Web Services je nejobsáhlejší a nejrozšířenější platformou cloud computingu na světě, kterou používají zákazníci jako Apple, která měsíčně vynakládá více než 30 milionů dolarů na AWS.

Skutečnost, že Ethereum bude v tomto létě na AWS, je proto velmi pozitivní pro jeho adopci a mohla by vytvořit blockchain společnosti Ethereum jako standard pro distribuované sítě.

Zdroj: Investinblockchain
Zdroj obrázku

Podobné články z sekce Novinky