Generální ředitelka institucionální investiční burzy zaměřené na Bitcoin futures Bakkt, Kelly Loeffler, napsala příspěvek na firemním Medium blogu, ve kterém řekla, že se blíží "den závodů" a že čeká na schválení ze strany americké Komise pro obchodování s komoditami a futures (CFTC) .

I když se původně očekávalo, že bude platforma spuštěna na začátku roku 2019, spuštění Bakkt se několikrát přesunulo, protože stále čeká na povolení regulačních úřadů. Stále se však očekává spuštění někdy koncem tohoto roku.

"Jak pracujeme s povoleními od regulačních úřadů, uvědomujeme si, že infrastruktura, kterou budujeme, má potenciál vytvořit více příležitostí pro růst digitálních aktiv a důvěru v ne- tím, že je bezpečnější a užitečnější. Jako bývalé běžkyni mi tato chvíle připomíná etapu tréninkového režimu, když si s tréninkovým týmem dáváte dlouhé běhy. Blíží se den závodů a je třeba více pracovat. Jsem hrdá na to, že mohu tuto vzdálenost zdolávat s tímto rostoucím týmem a kulturou, přičemž přinášíme digitální aktiva do mainstreamové ekonomiky. "

Toto prohlášení přichází poté, co Loeffler popsala několik náborů, které společnost učinila v nedávné době, v přípravě na její velmi očekávaný příchod.

Institucionální investice rostou
Jeden z trendů, o kterých se v roce 2019 nejvíce říká je ten, že institucionální investice dramaticky narůstají. Tuto informaci podpořilo i několik studií, včetně těch od Ripple a Morgan Stanley.

Nedávný průzkum Global Custodian a The Trade kromě toho ukazuje, že nadační fondy jsou rostoucím prostředkem který přivádí institucionální investice. Průzkum ukázal, že 94% respondentů investovalo v posledních 12 měsících do krypto aktiv.

Zdroj: Investinblockchain
Zdroj obrázku

Podobné články z sekce Novinky