Technologická firma Avnet přijímá platby kryptoměnami a umožňuje tak zákazníkům za software platit v Bitcoine a Bitcoin Cash. Společnost se stará o profesionály v tech průmyslu.

Oznámili: "Dnešní vývojáři hledají flexibilitu, když berou své produkty na trh, a toto sdělení poskytuje našim zákazníkům pohodlnější způsoby dokončení jejich finančních transakcí."
Avnet spolupracuje s lídrem průmyslu BitPay, který zpracovává více než 1 miliardu dolarů ročně v kryptoměnových platbách.

"Když se zákazník rozhodne provést nákup s Bitcoinem (BTC) nebo Bitcoin Cash (BCH), Avnet bude spolupracovat s BitPay na ověřování finančních prostředků, zpracování objednávky a dokončení transakce. Avnet a BitPay budou mít také možnost spravovat a zpracovávat krypto platby mimo USA ... "

Technologická firma se zaměřuje na růst Bitcoinu, který v sobotu překročil 290.000 transakcí. Avnet říká, že se chystá změna prostředí a "připravuje na to sebe i své klienty".

Avnet zdůrazňuje následující výhody platby v kryptoměnách:
•    Měnová konverze v reálném čase, vypočtená do 15 minutového okna
•    Pevný 1% poplatek, který bude ve srovnání s tradičními zprostředkovateli vypadat jako nic
•    Jednoduché používání online platforem

Avnet v současnosti spolupracuje s Bitcoin.com na vývoji nové hardwarové peněženky pro bezpečné ukládání kryptoměn a říká, že v průběhu prvního měsíce od přijetí Bitcoinu již zpracoval několik transakcí v hodnotě více než milion dolarů.

"Nejenže s Bitcoinem je to jednodušší a rychlejší než s kreditními kartami či pomocí bankovních převodů, je to i levnější, a přijímání se zvyšuje. Předpokládám, že Avnet přitáhne mnoho nových zákazníků zaměřených na blockchain z celého světa, kteří chtějí využít placení Bitcoinem. "


Sonny Singh, hlavní obchodní ředitel společnosti BitPay
V roce 2016 společnost Avnet získala společnost Hackster.io se sídlem v San Francisku, která tvrdí, že je nejrychleji se rozvíjející komunitou vývojářů na světě, která se zabývá vzděláváním, programováním a tvorbou hardwaru. Hackster, který zveřejnil soutěž s IOTA v hodnotě 10.000 dolarů, má celosvětový dosah téměř půl milionu inovátorů a stovek technologických partnerů.

Společnost zaměstnává více než 15 000 lidí ve 125 pobočkách po Severní Americe, Evropě a Asii, s více než 1 400 technologickými dodavateli dodávajícími 2,1 milionu zákazníků ve více než 140 zemích. Díky zapojení v široké škále odvětví, jakými jsou automobilový průmysl, telekomunikace, zdravotnictví, průmysl, armáda a kosmonautika, bezpečnost, nositelné zařízení atd., Poskytne Bitcoinu masivní expozici.

Společnost Avnet zaznamenala v roce 2018 tržby ve výši 19,04 miliard dolarů, což je umístilo na 128.miesto ve Fortune 500 v roce 2018. Tato společnost, která se v roce 1973 stala prvním distributorem společnosti Intel, je jedním z největších dodavatelů polovodičů, relé a potenciometrů. Mezi její dodavatelé patří společnost Dell, Asus, Seagate, Fujitsu, Toshiba a Micron.

Zdroj: Dailyhodl
Zdroj obrázku

Podobné články z sekce Novinky