Vážení klienti naší směnárny,


jistě jste si všimli, že v poslední době na našem webu výrazně ubylo informačních článků z kryptoměnového světa. A vysvětlení, jak to tak bývá, není žádná věda.


Jednak je to tím, že na českém i slovenském poli existuje velké množství informačních portálů s kryptoměnovou tématikou a stále přibývají další. Tyto portály ovšem často vycházejí ze stejných informačních zdrojů jako my a překládají články ze stejné skupiny zahraničních informačních webů. Skutečně vlastní články jsou stále na CZ/SK spíše vzácnější jev (vzdejme hold čestným výjimkám !). No a my jsme samozřejmě primárně směnárna – soustředíme se na práci pro Vás, zajišťování co nejhladšího chodu a komunikaci s Vámi a tyto překlady jsou zkrátka druhořadá záležitost po tomto všem, až ve volném čase. Proto se často stává, že zajímavé články jsou v době, kdy se k jejich překladu dostaneme, už přeložené jinde a tím subjektem i publikované v podobném okruhu sociálních médií, jaký využíváme i my. A proč dělat dvojí práci, když Vám to nic nového nepřinese?


Druhým důvodem je, že za informace Vám podané přijímáme (možná až moc) velkou zodpovědnost. Spíše než plnění webu a Facebooku "senzačním" obsahem nám záleží na tom, aby jste dostávali info relevantní a solidní. Občas se ale i na těch ověřených informačních zdrojích objeví nějaká nepravda, která pak převzatá může způsobit škody či zmatek v hlavě čtenáře. A my se pak cítíme velmi provinile, že jsme Vám takovou věc zprostředkovali.


Na našich klientech nám velmi záleží a v první řadě pro Vás chceme být spolehlivým partnerem a nabídnout Vám co nejlepší služby za co nejlepších cenových podmínek. Navíc se snažíme být co nejpřístupnější absolutním nováčkům – proto je většina článků z poslední doby orientována na ně (protože co si budeme povídat, Vy zkušení harcovníci stejně víte, kde si nejnovější a nejspolehlivější informace hledat, že? :) ), varujeme je před základními riziky a chybami. Tyto články jsou naší originální tvorbou, nejedná se o žádné převzaté texty a jsme na to hrdí. Také budeme velmi rádi, když je budete sdílet mezi své známé a kolegy, kterým se mohou hodit a něco si z nich mohou vzít.


Abyste ale neřekli, že Vás vyloženě necháváme v informační tmě, pokud nemáte vlastní seznam informačních zdrojů, tak Vám přikládáme pár odkazů na kryptoměnové portály, které jsou nejčastějším zdrojem i pro české překlady:


https://cointelegraph.com/

https://www.coindesk.com/

https://bitcoinist.com/ 

https://www.cryptoglobe.com/


Jen prosím nezapomínejte, že je vždy dobré ověřovat si informace z více zdrojů a nepodléhat dojmu "clickbaitů".Váš tým VirtualProperty
Podobné články z sekce Novinky