Elektronický gigant LG potvrdil, že uvažuje o vydání smartphonu s blockchainem – potvrzuje tak dřívější zprávy.


Podle mediální zprávy Fn News mluvčí společnosti LG uvedl: „Připravujeme technologii nezbytnou pro umožnění použití technologie blockchain na mobilních telefonech.“ Rovněž se zde píše, že společnost LG byla „pozitivní“ ohledně spuštění vlastního smartphonu poháněného blockchainem. Nejsilnější domácí konkurent společnosti LG, kterým je Samsung, již tento měsíc tzv. Blockchainový telefon vydal - ve spojení s dceřinou společností Kakao Ground X. Některá zařízení Samsung již podporují více kryptoměn a dapps (decentralizované aplikace).


Společnost LG také promluvila na téma nedávné patentové přihlášky podané ve Spojených státech pro kryptoměnnou peněženku s názvem ThinQ Wallet, přičemž tento název peněženky není nahodilý. Společnost vydala řadu "vlajkových lodí" elektrických zařízení ThinQ, z nichž mnoho využívá chytré a AI technologie. A v LG jsou dychtiví dohnat Samsung, který včlenil blockchainovou peněženku do svého Galaxy S10, představeného v únoru letošního roku.


Oddělení služeb IT společnosti LG, LG CNS, již pracuje na řadě projektů souvisejících s blockchainem, včetně mainnetu a nějakého typu tokenu ve spojení s KB Bank. Společnost LG a její dceřiné společnosti také zaujímají tři místa ve správní radě platformy platformy Klaytn Ground X.


Agentura pro průzkum trhu MarketsandMarkets nedávno uvedla, že se očekává, že trh s blockchainovými zařízeními poroste z 218 milionů USD v roce 2019 na 1,285 miliard USD do roku 2024.


Zdroj informací, zdroj obrázku


Podobné články z sekce Novinky