Vážení klienti naší směnárny,


od dnešního dne pro Vás spouštíme novou službu, kterou je nákup jiných kryptoměn, než které jsou představené v základní čtveřici na našem webu. Poptávka z Vaší strany po této možnosti byla velká a my Vám chceme vyjít vstříc v této diverzifikaci Vašeho portfolia. Do nákupového formuláře proto přibyl odkaz, který Vás přesměruje na speciální formulář k tomuto účelu. V něm si zadáte o jakou kryptoměnu a v jaké hodnotě máte zájem, my zjistíme zda je možné Vám ji v kýžené hodnotě obstarat a dáme Vám vědět na email – není na tom nic složitého :) Pouze svůj výběr prosím omezte na krypto zalistované na burze Kraken.


Postup krok za krokem:

  1. Na hlavní stránce klikněte na tlačítko NAKOUPIT. Budete přesměrováni na objednávkový formulář, kde v druhém řádku naleznete větu "Chcete zakoupit jinou měnu?". Ta Vás přesměruje na poptávkový formulář určen pro individuální nákupy.

  2. Zde vyplníte o jakou kryptoměnu máte zájem. POZOR! Kromě celého názvu vyplňte do závorky i její zkratku, aby nedošlo k případných nedorozuměním.

  3. Zadejte adresu na kterou Vám kryptoměnu po směně máme zaslat. Jako vždy, tuto si prosím pečlivě zkontrolujte, zda je správně a je úplná.

  4. Zadejte částku, za jakou si přejete nákup uskutečnit. Minimální hodnota pro nákup činí 10.000 Kč, resp. 400,-EUR - důvodem je kompletní ruční zpracování transakce (do budoucna se může tato hodnota pro jednotlivé měny lišit).

  5. Vyplňte své kontaktní údaje. 

  6. Přečtěte si a odsouhlaste naše obchodní podmínky – platné jsou jako vždy celé, ale především k účelům tohoto typu nákupů přibyl nově dole bod 13.

  7. Následně vyčkejte, až Vás zkontaktujeme a dohodneme další kroky. 

Poznámka: Aby se zkrátil čas dokončení Vašeho individuálního nákupu, doporučujeme, abyste nám zavolali na podporu ještě před vytvořením objednávky - nezaručujeme totiž, že budeme schopni nakoupit jakýkoliv token.


Tímto způsobem již směněné kryptoměny:

  • Cardano (ADA)Zdroj ilustračního obrázku