Jen několik dní po stažení SMLOUVY CBOE opětovně předložily návrh plánu ETF VanEck / SolidX Bitcoin ke schválení komisi pro cenné papíry a burzu. Poslední možná lhůta pro schválení je pravděpodobně někdy začátkem října.

Neztrácejí zbytečně čas..
Gabor Gurbacs, ředitel strategie digitálních aktiv Společnosti VanEck, odhalil, že společnost CBOE opětovně předložila návrh Společnosti VanEck / SolidX Bitcoin ke schválení ETF ze strany SEC.
Pokud by byla schválena, navrhovaná změna pravidel by umožnila CBOE BZX Exchange vyměňovat akce SolidX Bitcoin vydané společností VanEck SolidX Bitcoin Trust.

Společnost CBOE svou žádost stáhla 22. ledna. V té době Jan Van Eck vysvětlil, že jednání se sekretariátem SEC o otázkách společnosti Bitcoin se museli zastavit kvůli dočasnému odstavení vlády.

"... Místo toho, abychom se jen pokusili proklouznout, naše žádost byla stažena a v diskusích se znovu spojíme a znovu začneme, když SEC obnoví činnost ''.

Předtím mělo být koneční rozhodnutí 27. února.

Připravte se čekat ... opět ...
Právní expert a oblíbený komentátor Bitcoinu Jake Chervinsky vysvětlil, že nový časový harmonogram rozhodnutí komise nebude stanoven, dokud se návrh oficiálně nezveřejní ve federálním rejstříku.

Odhaduje, že konečný termín může být kdykoliv, i v říjnu 2019, přičemž řekl:

"CBOE, VanEck a SolidX neztratily žádný čas a podali nový a vylepšený návrh ETF. Časový rozvrh rozhodnutí SEC nebude stanoven, dokud nebude návrh zveřejněn ve federálním rejstříku, ale za předpokladu, že k tomu dojde brzy, začátkem října se podíváme na konečný termín''.

Zřejmě se budeme muset připravit na čekání až do 4. čtvrtletí 2019.

Zdroj: Bitcoinist


Podobné články z sekce Novinky