Bitrefill, obchodní partner pro bitcoinové služby a poskytovatel krypto plateb, vytvořil příležitost pro nadšence kryptoměn, kteří mají možnost pronajímat AirBnB pomocí Bitcoinu a dalších altcoinů jako Ethereum, Dash, Litecoin a Dogecoin.

Nyní je možné použít dárkové karty Airbnb společnosti Bitrefill pro rezervace hotelů. Dlouhodobé rezervace na 28 a více nocí však nelze s dárkovým poukazem dosáhnout .

Bitrefill oznámil, že zahájil možnost platby kartou pro Netflix.  Netflix předplatné lze nyní zakoupit a obnovit s Bitcoinem, Ethereem, Litecoinem, Dash a Dogecoinem. 

Bitrefill je jednou z nejdéle využívaných platebních možností v kryptosvěte. V roce 2015 tato společnost spolupracovala s newyorskou krypto burzou Celer na dokonalé úhradě telefonních minut ve více než 100 zemích.

S více než 130 000 zákazníky po celém světě si společnost Bitrefill zvyšuje kontrolu  tím, že v některých oblastech vyžaduje použití bitcoinu.

Krypto Masivní Přijetí
Vznik kryptoměn přinesl nové zkušenosti pro uživatele a svět nemá jinou možnost, než přijmout nové prostředky, protože ty předchozí se jeví jako archaické a drahé.

Společnosti po celém světě se začaly uchylovat ke kryptoměnám jako možnosti platby.

Neustálé zvyšující se příplatky kreditních karet dávají digitálním aktivům prostor k proniknutí do platebního průmyslu s bezkonkurenční technologií, i když  digitální aktiva čelí překážkám, jako jsou politiky státu, volatilita a důvěra.


Podobné články z sekce Novinky