Smartphone gigant Samsung potvrdil zvěsti o partnerství s krypto peněženkou / hráčskou platformou Enjin v práci na jedné z funkcí nového telefonu, Samsung Galaxy S10.

Enjin Coin spolupracuje se společností Samsung na hrách a službách poskytovaných prostřednictvím Samsung Galaxy Store. V minulosti web Asia Crypto Today informoval o zvěsti o potenciálním partnerství a o tom, že by Enjin mohl být použit k odesílání a přijímání ERC-20 tokenů a ERC-1155 krypto herních aktiv po získání informací z různých zdrojů a po tom, co se Enjin objevil na obrazovce v spotu, v němž Samsung Electronics představil Galaxy S10 poprvé minulý měsíc.

Partnerství se společností Samsung dává smysl. Enjin je jedním z lídrů v odvětví her založených na blockchaine. Tým Enjin vytvořil třídu aktiv ERC-1155 založenou na Ethereum blockchaine. Jde o tokeny používané na nákup zboží v hrách a zaznamenání vlastnictví digitálních položek. ERC 1155 a ERC 721 rovněž uchvátily svět v minulém roce, kdy představili světu nezaměnitelné tokeny, jako jsou CryptoKitties.

Kromě toho tato Singapurská společnost začala časný podpůrný program pro platformu Enjin od srpna do ledna tohoto roku. Je to program, který podporuje technologii a marketing pro vývoj nových blockchain her a služeb. Více než 1000 projektů bylo tímto programem podpořeno a Enjin Coin z nich vybral 40, které přijal na platformu, z nichž některé budou nepochybně na nové S10-ce.

Tento týden se Unity a Enjin rozhodli představit vývojářům her vývoj na blockchaine prostřednictvím svého projektu Unity SDK . Enjin je lídrem v blockchain hrách, zatímco Unity je jednou z nejpopulárnějších herních vývojových platforem. Společnost Samsung oznámila také partnerství s Unity, aby docílili rychlejší běh her na S10.
Samsung S10 je určitě nástroj s velkým potenciálem pro blockchain odvětví.

Zdroj: AsiaCryptoToday
Zdroj obrázku


Podobné články z sekce Novinky