Perličky a zajímavosti za zahraničních krypto-médií


  1. Boj proti ransomware neustává a daří se mu. Iniciativa Europolu "No More Ransom" pomohla obětem kybernetického vydírání obnovou přístupu k jejich zařízení obejít platby výkupného za více než 630 milionů dolarů od roku 2016.

Bližší čísla předkládá Cointelegraph ve svém článku  1. Streamovací platforma Twitch, která je známá především fanouškům her a má zhruba 15 milionů denně aktivních uživatelů, umožňuje platbu předplatného v kryptoměnách pomocí brány BitPay a po časově omezenou dobu na něj dokonce nabízí 10% slevu. Ideální příležitost podpořit své oblíbené streamery a zároveň zvýšit povědomí o kryptoměnách.  1. Vývoj ceny BTC dále zaujímá přední místa portálů. Ačkoliv jedním z důvodů růstu ceny byl i současný pokles dolaru (většinou se udává cena Bitcoinu právě v dolarech), znatelný nárůst je i oproti EURu a České Koruně.

Podrobnější rozbor najdete například zdePro méně zdatné angličtináře doporučujeme sledovat česká/slovenská média, které často náměty na články z těchto portálů přejímají či je přímo překládají :)


Váš tým VirtualProperty
Podobné články z sekce Novinky