Perličky a zajímavosti za zahraničních krypto-médií1) Již druhý 51% útok na Ethereum Classic v jednom týdnu, jak moc velký problém to pro něj znamená?


Informuje o tom řada webů, včetně Coindesku či Cointelegraphu2) Potenciálně velmi riziková slabina v Ledger HW peněženkách rozevírá ještě více nůžky rozhodování mezi použitelností a bezpečností těchto zařízení.


Šířeji to rozebírají v tomto článku na Cryptonews.com 3) Pokud jste někdy utopili nějaké peníze v podvodných projektech, určitě není dobrý nápad založit si vlastní scam, abyste se ztráty kompenzovali. Kromě peněz velmi pravděpodobně přijdete ještě navíc i o vlastní svobodu jako tito "investoři" 4) Zájem o provozování Cardano poolů ukazuje, že se spuštění mainnetu nebyla jen prázdná nahypovaná událost, ale o tuto kryptoměnu a zapojení se do její infrastruktury je skutečně reálně velký zájem. 


Cryptoglobe to glosuje zde a pokud by i Vás zajímala možnost stakingu a delegování svých ADA, tak dobrý zdroj informací na cz/sk scéně je https://www.facebook.com/groups/cardanoczsk/ , kteří provozují i dva vlastní pooly.
Pro méně zdatné angličtináře doporučujeme sledovat česká/slovenská média, které často náměty na články z těchto portálů přejímají či je přímo překládají :)Váš tým VirtualProperty


Zdroj informačního obrázkuPodobné články z sekce Novinky