Dnes si společně (skutečně podrobně, krok po kroku) projdeme, jak v naší směnárně uskutečnit nákup kryptoměn do limitu 1000,-EUR (25000,-Kč). Celý proces je velmi intiutuvní a je navržen tak, aby ho zvládl úplně každý. Mnozí z Vás si ale pamatují starú podobu webu, proto jsme se rozhodli připraviť pro Vás a pro naše nové klienty podrobný obrázkový návod, který Vás povede až do samotného finále - dokončení objednávky nákupu. Zbytek pak už nechte na nás :-) 

Začněme tím, že jsi otevřeme naší stránku www.virtualproperty.cz, kde na úvodné stránce v rohu napravo naleznete žluté tlačítko NAKOUPIT. 1.) Klikněte na něj. 2.) V prvních dvoch šedých políčkach si zvolte, jakou kryptoměnu chcete nakoupit (výber je zatím mezi měnami bitcoin, bitcoin cash a ethereum), následně si zvolte, jakou měnou budete za nákup platit (výběr je možný mezi českou korunou a eurem. Pak  vložte  svojí  krypto-peněženku 3.),  kam  Vám zakoupené množství zašleme. Opravdu si pečlivě zkontrolujte, že adresa peněženky sedí a je úplná. Dále napište,  za jakou sumu si chcete  kryptoměnu nakoupit 4.) - jestli nakupujete v hodnote 1000 Kč, napište jenom 1000. V dalším kroku 5.) odškrtněte souhlas s obchodními podmínkamu a 6.) stiskněte žluté políčko Pokračovat v objednávce
Takhle vypadá správně vyplnená tabulka. Můžeme pokračovat.
Jestli už u nás máte vytvořený účet, napište Váš 7.) e-mail a následně vyplňte své heslo. Klikněte na žluté políčko 8.) Přihlásit
Jestli nakupujete do limitu 1000,-EUR (25000,- Kč) a zatím se nechcete registrovat, klikněte na 9.) pokračovat bez registrace. 
Vyplňte svůj 10.) e-mail, na který Vám zašleme pokyny k platbě a své 11.) telefonní číslo, které slouží na prvotní ověření a které v případe jakéhokoliv problému urychlí řešení situace. Předvolbu psát nemusíte, o to se postará systém sám. Stačí zvolit, jestli využíváte české, slovenské nebo jiné zahraniční číslo. Poté klikněte na 12.) souhlas s obchodními podmínkami a objednávku dokončete stlačením tlačítka 13.) Dokončit.
Po kliknutí na tlačítko se Vaše objednávka dokončí a Vy uvidíte shrnutí, které rovněž obdržíte do Vámi uvedeného e-mailu. V průběhu objednávky pečlivě čtěte pokyny a své zadávané údaje pečlivě kontrolujte, abyste se vyhnuli zbytečným komplikacím. Jestli je vše správně vyplněné, objednávku uhraďte z Vašeho e-bankingu a Vaše transakce bude zpracována hned, jakmile nám dorazí na bankovní účet.
Jestli Vaše banka podporuje možnost platiť pomocí QR kódu 14.), můžete si platbu urychlit - v tomto případě stačí QR kód z objednávky naskenovat pomocí bankovní aplikace. 
Z  Vaší strany to tímto krokem končí a nákup kryptoměny je v zpracování. Zbytek už zařídíme my v co nejkratším možném čase. Doufáme, že Vám tento podrobný návod pomůže a jestli by jste narazili na něco, v čem bloudíte, nebojte se nám napsat nebo zavolat - rádi Vám kdykoliv pomůžeme :-)


PŘÍŠTĚ - návod na PRODEJ kryptoměn do 1000,-EUR :-)