"A to je skvělé! Bitcoin a technologie kryptoměn je revoluční myšlenka, která je – ne náhodou – přirovnávána k počátkům internetu v r. 1992. Před 25 lety existovalo pouhých 130 webových stránek a málokdo by si dokázal představit, jakým způsobem nám všem zasáhne internet do života.
Kolik s sebou přinese možností, pokud jde o přenos informací, rychlost komunikace, sdílení zábavy a všechny další změny, které nám už dnes připadají jako samozřejmost."

-- Výtažek z knížky Bitcoin krok za krokem.

Kniha ke stažení zde 


Bitcoin a Kryptoměny se svými Blockchain technologiemi jsou revolucí. Ovlivní nás všechny stejným způsobem, jako před 30 lety nenápadně vtrhli do našich životů počítače. Na počátku je málokdo bral vážně. Dnes řídí všechno.


Naše vize: Jsme přesvědčeni, že si každý zaslouží pomoc či podporu při cestě do alternativního finančního světa. Ten bude za pár let nosnou silou nejen ve financích. Omezování svobody, osobní odpovědnosti, přemíra regulace a kontroly, zvyšující se tlak na občana a výsledná nejistota celé civilizace přímo vybízí ke hledání alternativních cest. Autority od vlády po státní správu nám životy také nijak neulehčují, ani nedávají pocit jistoty a perspektivy. Když už nás tedy do alternativy přímo ženou, vydejme se tam společně.

Naše Směnárna je reakcí na skrytou nespokojenost a z ní plynoucí otevírajíci se trh s velkou perspektivou. Poskytujeme možnost vybrat si a pochopit i alternativní cesty. 


Zaujaly Vás kryptoměny, ale stále nemáte jasno? Ptejte se, pište, volejte, rádi Vám vysvětlíme základy a pomůžeme pochopit tuto novou, revoluční technologii.


Podobné články z sekce Kryptoměny