Kryptopeňaženka Enjin Wallet by měla být podle zatím neoficiálních zpráv implementována do nové vlajkové lodi značky Samsung Galaxy S10.
Informoval o tom v pondělí 25. února portál Asia Crypto Today, který se odvolává na své anonymní zdroje z prostředí jihokorejského technologického giganta.

Kromě této zprávy na internet unikl i obrazový materiál, který měla zveřejnit společnost Twordl - druhá největší telekomunikační společnost v Jižní Koreji. Na obrazovce můžete vidět screenshot peněženky Enjin Wallet, která je použita na transakci kryptoměny Ethereum. Na obrázku je však vidět i podporu pro kryptoměny Enjin (ENJ) a  Basic Attention Token (BAT) . V obou případech jde o ERC-20 tokeny, které jsou využívány v rámci digitální reklamy.


Pokud se tyto neověřené informace potvrdí, Enjin Wallet se stane kryptopeněženkou, ke které získá podle Asia Crytal Today přístup zhruba 31 milionů uživatelů. Peněženka na své oficiální stránce uvádí, že podporuje kromě Bitcoinu, Etherea a litecoinu i ERC-20, ERC721 a ERC-1155 tokeny,
Enjin je známý díky spuštění  ERC-1155 tokenů , které se používají na nákup a prodej digitálních položek ve videohrách a na vytvoření digitálního vlastnictví. Peněženku lze nainstalovat na operační systémy Android a IOS.

Samsung zatím nic nepotvrdil
Samsung představil model Galaxy S10 minulou středu v San Franciscu. Bylo potvrzeno, že bude mít úložiště pro privátní klíče, ale zatím nebylo oficiálně zmíněno, zda součástí bude i nainstalována kryptopeněženka. Nic takového se nezmiňuje ani v oficiálních promo materiálech, ačkoli Samsung intenzivně propaguje všechny ostatní novinky nového modelu.

Helsin Kim , jihokorejský analytik zabývající se kryptoměnami, sdílel po odhalení nového modelu video, v jehož rámci tvrdil, že viděl blockchainový tutoriál Samsungu, jehož součástí byly instrukce k používání integrované blockchain peněženky v Galaxy S10. Podle Kima se jihokorejský konglomerát zatím vyhýbá tomu, aby oficiálně potvrdil tuto novinku ve snaze, aby udržel konkurenční Apple v napětí.
Informaci o integrované blockchain peněžence potvrdil i portál Coindesk Korea, který měl údajně možnost otestovat nový model v korejském hlavním městě Soul.
Od zveřejnění těchto zpráv však Samsung a ani zástupci Enjin neodpověděli, zda jsou tyto spekulace pravdivé.

Zdroj: Cointelegraph
Zdroj obrázku


Podobné články z sekce Novinky