Nová aplikace Button Wallet Vám umožní držet kryptoměny na peněžence spojené s vaším Telegram účtem.

Program určený pro posílání zpráv lze použít pro odesílání plateb ostatním uživatelům telegramu . Společnost má v současné době uživatelskou základnu 100 000 lidí a 2 000 ji aktivně využívá. COO společnosti, Rachael McCrary, se vyjádřil, že společnost musí dosáhnout masového přijetí.

Některé z hlavních platforem pro zasílání zpráv spouští také krypto projekty. Například Facebook Coin (nyní známý jako GlobalCoin ) bude používán například na aplikaci Whatsapp a Facebook Messenger, takže nyní je ideální čas začít službu takhle.

Telegram je pro to ideální platformou, zejména nyní, když dokončuje aktualizaci Telegram Open Network, která je pro budoucnost tokenu považována za velmi důležitou.

Button Wallet spolupracuje s platebním procesorem Wyre za účelem provedení plateb. Podle ředitele, pomoc Telegramu je významným úspěchem pro Button Wallet a společnost je velmi ráda, že jim může v tomto úsilí pomoci.

Budoucnost
Button Wallet je známá tím, že její použitím budou uživatelé schopni posílat různé finanční prostředky, zejména v malých částkách. Projekt byl původně financován v celkové výši 470 000 USD. Do projektu investovaly společnosti jako MIT Play Labs, Seraph Group a Ethereum Classic .

Podle McCraryho je v současné době většina uživatelů společnosti ze zemí, jako jsou Spojené státy, Spojené království, Německo a Venezuela, většinou západní země s vysokou krypto adopcí.

Zpočátku bude clearingovým centrem přijímat pouze USD za účelem provedení transakcí, ale společnost je také připravena přidat další měny z Evropy a Asie. Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) a DAI je možné zakoupit s USD, i když klienti společnosti mohou držet i jiná aktiva na peněžence. Další integrací bude GRAM, token vytvořený Telegramem.

Aleksander Safonov, spoluzakladatel společnosti Button Wallet, chce propojit peněženky s ostatními aplikacemi pro zasílání zpráv.


Podobné články z sekce Novinky