Alexis Ohanian, který je spoluzakladatelem populární sociální sítě Reddit a také známý jako manžel tenistky Sereny Williams, uvedl v rozhovoru pro Yahoo Finance, že současný medvědí trh odehnal od kryptoměn spekulanty a zůstali v něm už jen lidé a instituce, které opravdu věří v budoucnost tohoto průmyslu.

Ohanian přes posílení ceny Bitcoinu v průběhu posledního týdne tvrdí, že kryptoměny stále přežívají "kryptozimu" a jejich ceny působí depresivně. Myslí si však, že medvědí trh byl potřebný pro to, aby ti, kteří skutečně věří v tuto technologii, dostali příležitost vytvořit skutečnou fungující infrastrukturu pro kryptoměny.

,, Co je pro mě silným signálem (ve prospěch kryptoměn), je, že na řešení jejich problémů stále pracují ti nejinteligentnější lidé, jakých znám. A tito lidé budují společnosti postavené na blockchaine, "uvedl úspěšný podnikatel, který se v roce 2006, kdy měl jen 23 let, stal díky prodeji podílu v REDD milionářem.

Ohaniana se zeptali i na názor týkající se rozhodnutí velké americké banky JP Morgan Chase vydat vlastní kryptomenu JMP Coin. Ohanian si myslí, že je to další signál toho, že přichází skutečná inovace a divoké spekulace okolo kryptoměn jsou minulostí. Jako příklad pokroku uvedl, že šéf JP Morgan Jamie Dimon v minulosti označil Bitcoin za podvod, ale později toto prohlášení litoval a nyní jeho banka vydává vlastní kryptoměnu.

Zdroj: Cointelegraph
Zdroj obrázku

Podobné články z sekce Novinky