Nexaltic Capital je slovenská společnost, která si všímá značný potenciál v nově vzniklých trzích, jakými jsou například kryptoměny. Jejím cílem je přinášet do této oblasti profesionální a odborný přístup dostupný široké veřejnosti, a to bez ohledu na finanční status nebo znalosti klienta.


Společnost NEXALTIC Capital s.r.o. je dceřinou společností firmy PRESS & BURG Finance s.r.o., která na trhu působí již od roku 1998 a dlouhodobě se věnuje nákupu a prodeji obchodních společností, jakož i komplexnímu poradenství v oblasti podnikání a řízení obchodních společností. Společnost PRESS & BURG se aktivně věnuje projektování, financování a realizaci veřejných zakázek pro státní instituce na Slovensku pod záštitou NBS (Národní banka Slovenska), bankovních institucí a strategických investorů. Výstavbě bytových a nebytových prostor na území ČR se společnost aktivně věnuje od roku 2014 a během svého 21-letého působení na slovenském trhu úspěšně zrealizovala projekty pro více než 250 klientů v hodnotě 19 milionů Eur. Společnost PRESS & BURG Finance s.r.o. investuje od roku 2015 10% kapitálu na podporu mladých podnikatelů a startup projektů.

Prostřednictvím spolupráce Nexaltic Capital s mateřskou společností PRESS & BURG Finance s.r.o. a týmem odborníků z oblasti obchodu, investic a kryptoměn je možné hlouběji proniknout na novodobé kapitálové trhy. Cílem této spolupráce je zpřístupnit nové investiční možnosti pro velké společnosti, ale pro jednotlivce, kteří ještě nemají dostatečné zkušenosti s obchodováním.

Kryptoměny upoutaly pozornost firmy již dávno, avšak na každodenní bázi se jim aktivně věnují od roku 2016. Rovněž se věnují těžbě kryptoměn (miningu) a obchodování na kryptoburze. Členové týmu pracují s IT specialisty, přičemž si sami sestavují specializovaný hardware na těžbu kryptomien. Aktivně se věnují podrobné technické analýze a vývoji kryptoměn na globálním trhu, díky čemuž dokáží minimalizovat riziko a úspěšně tak zhodnotit investované prostředky.

Více na https://nexaltic.com