FAQ

Platí na nových stránkách původní přihlašovací údaje?

Bohužel ne, je třeba se znovu zaregistrovat a vytvořit si nový účet. Může však být na stejný e-mail, jako váš předchozí. Převod staré databáze s údaji by byl komplikovaný a ještě více by zdržel naše opětovné spuštění. Navíc na základě zpřísnění AML nařízení by stejně bylo třeba všechny údaje kontrolovat a doplňovat, k čemuž bychom vás museli hromadně vyzývat v emailech. Z těchto všech důvodů doporučejeme verifikovat se nanovo - celý postup máte hotový za pár minut.

Jak dlouho trvá celý process nákupu/prodeje BTC?

Nákup BTC na obecnou peneženku – desítky minut až jednotky hodin od připsání na účet Směnárny. Rychlost potvrzení závisí na stavu BTC sítě.

Prodej BTC – odesílání průbežně po přijetí BTC na sběrnou peněženku. Rychlost závisí na naší a Vaší bance. V případe, že má klient účet u rovnaké banky jako Směnárna BTC je dokončení transakce v řádu minut, maximálne hodiny.

Jaké jsou limity a omezení?

Spodní limit je min. 21,-Kč. Za výměnu platíte 2% z vyměněné částky, minimálně 20,-Kč.
 Vrchní limit pro anonymní výměnu je ekvivalent 1000,- € na týden a osobu. 
Horní limit činí 14.500,-EUR na den, který je podmíněný verifikací klienta. V případě, že klient projde ověřovacím procesem a jeho verifikace je dokončena, může si s vedením Sménárny BTC dohodnout individuálné navýšení limitů pro nákupy a prodeje.

Jaké máte poplatky?

Směnárna BTC si chce udržet pověst nejlevnější směnárny na česko-slovenském trhu. Klienty neklameme s marketingem nulových poplatků. Neskrýváme poplatky do nereálných kurzů. Snažíme se poskytovat férové služby dostupné pro každého. Za nákup i prodej si proto účtujeme 2% fee, min. 20, - Kč (poplatky síti blockchain si hradí klient sám). Poplatky bankám, peněženkám a BTC síti mimo Směnárnu BTC si hradí klient sám podle jejich ceníku.  

Mám problém, co mohu dělat?

Naše podpora se snaží řešit problémy klientů v reálném čase. Nebojte se napsat nám na e-mail info@virtualproperty.cz, zavolejte nám na tel. číslo (+420) 704 206 405 nebo využijte službu online chat přímo na stránkách Směnárny BTC. Rádi Vám pomůžeme i na kanále telegram, pod jménem Směnárna BTC (SMĚNÁRNA).