FAQ

Nákup kryptoměny na obecnou peneženku – desítky minut až jednotky hodin od připsání na účet VirtualProperty. Rychlost potvrzení závisí na stavu sítě.

Prodej kryptoměny – odesílání průbežně po přijetí kryptoměny na sběrnou peněženku. Rychlost závisí na naší a Vaší bance. V případe, že má klient účet u rovnaké banky jako VirtualProperty je dokončení transakce v řádu minut, maximálne hodiny.
Spodní limit je min. 21,-Kč. Za výměnu platíte 2% z vyměněné částky, minimálně 20,-Kč. Vrchní limit pro anonymní výměnu je ekvivalent 1000,- € na týden a osobu. 
Horní limit činí 14.500,-EUR na den, který je podmíněný verifikací klienta. V případě, že klient projde ověřovacím procesem a jeho verifikace je dokončena, může si s vedením VirtualProperty dohodnout individuálné navýšení limitů pro nákupy a prodeje.
VirtualProperty si chce udržet pověst nejlevnější směnárny na česko-slovenském trhu. Klienty neklameme s marketingem nulových poplatků. Neskrýváme poplatky do nereálných kurzů. Snažíme se poskytovat férové služby dostupné pro každého. Za nákup i prodej si proto účtujeme 2% fee, min. 20, - Kč (poplatky síti blockchain si hradí klient sám). Poplatky bankám, peněženkám a síti mimo VirtualProperty si hradí klient sám podle jejich ceníku.
Při nákupu i prodeji kryptoměn používáme kurzy platné v době připsání prostředků na náš bankovní účet, resp. na naši sběrnou peněženku. Proto doporučujeme dělat prodeje kryptomien ihned po vytvoření objednávky, čímž se rozdíly eliminují. Pro přesné obdržení objednaného množství při nákupu kryptoměny doporučujeme založení účtu v bance, kterou využíváme my. Rozhodnutí je samozřejmě na Vás.
Naše podpora se snaží řešit problémy klientů v reálném čase. Nebojte se napsat nám na e-mail info@virtualproperty.cz, zavolejte nám na tel. číslo (+420) 704 206 405 nebo využijte službu online chat přímo na stránkách VirtualProperty.
Rádi Vám pomůžeme i na kanále telegram, pod jménem VirtualProperty.