O nás

O nás

Nejlevnější online

Směnárna BTC

Jsme online směnárna CZK – BTC, EUR - BTC a opačně. Prozatím. Pracujeme na rozšíření na další měny jako USD, RUB, GPB atd, podle zájmu. Následně chceme také měnit kryptoměny z první desítky nejvyšší kapitalizace.

O nas main slider
Jak směnárna BTC vznikla?

Našli jsme mezeru na trhu. Domluvili jsme se s hlavními poskytovateli bitcoinových služeb. Domluvili jsme se s bankou. Zatím s jednou. Pro rozjezd. Vše to dávalo smysl. Trocha kapitálu, dost nadšení, otevřené hlavy a fair play v teamu … A Směnárna BTC je na světě.

about1-min-id=13332.jpg

O co nám jde?

O jednoduchost, rychlost, přehlednost, intuitivnost ovládání, pohodlnost pro uživatele. Žádné zbytečnosti, byrokracie, zátěž klienta. Udržujeme tak nízký spread (rozdíl mezi nákupem a podejem), jak to situace na trhu dovoluje. Nabízíme reálné kurzy měn aktualizované po vteřinách podle velkých kryptoměnových burz.

about2-min-id=13333.jpg

Je směnárna BTC legální?

Ano, je. Požadavky zákonů ČR máme splněny. Neskrýváme se, inzerujeme. Máme IČO i DIČ. Máme registraci u Úřadu pro ochranu osobních údajů. (ÚOOÚ)

Odkazy na oficiální dokumeny:

Obchodování s bitcoiny. Odkaz zde!

abt-section-bgimage1-id=12887.jpg

 

První kroky směnárny

Směnárna začíná. Určitě jsme nedomysleli vše do důsledků, i když se o to snažíme ze všech sil. Z Vašich reakcí, námětů, poznatků a komunikace vzejdou změny a zdokonalení. Jejich cílem bude Vaše spokojenost. Směnárna se bude vyvíjet. Nebude to statické prostředí. Pomozte nám projít dětstvím a pubertou Směnárny se vztyčenou hlavou.

about2-min-id=13333.jpg

 

 

proc my slider

store.png

Férový kurz

exchange.png

Náklady pouze 2%*

chart-icon.png

Vždy aktuální kurz

timer-icon.png

Otevřeno 24 hodin denně

icon-user-professional.png

Rychle

merchand-icon.png

Spolehlivě
 

Online směnárna BTC

Začínáme s BTC

"A to je skvělé! Bitcoin a technologie kryptoměn je revoluční myšlenka, která je – ne náhodou – přirovnávána k počátkům internetu v r. 1992. Před 25 lety existovalo pouhých 130 webových stránek a málokdo by si dokázal představit, jakým způsobem nám všem zasáhne internet do života. Kolik s sebou přinese možností, pokud jde o přenos informací, rychlost komunikace, sdílení zábavy a všechny další změny, které nám už dnes připadají jako samozřejmost."

Chci se zaregistrovat

 

video-01-min.jpg

Zkušenosti o kterých musíte vědět

ZKUŠENOSTI & RADY O BITCOINU

 

Tym

testimonial2-min.jpg

Kde se dá bitcoin utratit?

V České republice existuje několik míst, kde můžete přímo platit bitcoinem, zjistěte víc na: Kde utrácet? (https://www.bitcoin-info.cz/kde-platit-bitcoinem)

VirtualProperty

Cryptocurrency Analyst

Bitcoin a Kryptoměny se svými Blockchain technologiemi jsou revolucí.

Ovlivní nás všechny stejným způsobem, jako před 30 lety nenápadně vtrhli do našich životů počítače. Na počátku je málokdo bral vážně. Dnes řídí všechno.

VirtualProperty

Cryptocurrency Analyst

testimonial1-min.jpg

Naše vize

Jsme přesvědčeni, že si každý zaslouží pomoc či podporu při cestě do alternativního finančního světa. Ten bude za pár let nosnou silou nejen ve financích.

VirtualProperty

Cryptocurrency Analyst

Omezování svobody, osobní odpovědnosti, přemíra regulace a kontroly, zvyšující se tlak na občana a výsledná nejistota celé civilizace přímo vybízí ke hledání alternativních cest.

Autority od vlády po státní správu nám životy také nijak neulehčují, ani nedávají pocit jistoty a perspektivy. Když už nás tedy do alternativy přímo ženou, vydejme se tam společně.

VirtualProperty

Cryptocurrency Analyst

quote-image1.jpg

Naše Směnárna Virtual Property

Naše Směnárna je reakcí na skrytou nespokojenost a z ní plynoucí otevírajíci se trh s velkou perspektivou.

VirtualProperty

Cryptocurrency Analyst

 

Online směnárna na BTC

DEJTE SVÝM PENĚZŮM MODERNU

Jednoduše bezpečný přístup & prostředí, k prodeji a nákupu Bitcoinů

Vítejte tedy na svých prvních krocích budoucností. Zkoumejte, vzdělávejte se, chápejte, ptejte se.

Čím nás „alternativců“ bude více, tím dříve nás „dinosauři“ budou muset začít brát vážně. Věřte, že ti co už chápou, mají strach. Neovlivnitelné kryptoměny a nefalšovatelné blockchainy jim berou moc a ve výsledku je posouvají na vedlejší kolej. Nikdo je už nebude potřebovat. Nebudete už nuceni nechat se klamat či okrádat podle zákona.

Jdete do toho?

Co tak začít nákupem bitcoinu aspoň za pár stovek korun, nebo přečtením aspoň jednoho kvalitního článku s bitcoinovou tématikou a zamyšlením se? 

Více Informací