proc my slider

store.png

Férový kurz

exchange.png

Náklady pouze 2%*

chart-icon.png

Vždy aktuální kurz

timer-icon.png

Otevřeno 24 hodin denně

icon-user-professional.png

Rychle

merchand-icon.png

Spolehlivě

 
Zásady zpracování osobních údajů

Zásady ochrany osobních údajů a jejich zpracování

V tomto dokumentu naleznete základní principy ochrany osobních údajů a přehled o zpracovávaných údajích našich zákazníků/potenciálních zákazníků. Více Informací

24.4.2018 Obchodní podmínky

1. Úvodní ustanovení

1.1. Směnárna BTC je internetový projekt nákupu a prodeje digitálních měn provozovaný společností Blockchange s.r.o., Drahobejlova 1073/36, Libeň, 190 00 Praha 9, zapsaná u městského soudu v Praze, oddíl C, vložka 286067, IČ: 06641474 (dále jako Směnárna BTC). Na této adrese nejsou prováděny žádné transakce a nejsou poskytovány žádné služby. Nákup a prodej digitální měny se uskutečňuje výlučně prostřednictvím webové stránky www.virtualproperty.cz, kde zájemce vyplněním objednávkového formuláře nebo zasláním platby na účty či peneženky Směnárny BTC, vyjádří svůj zájem o službu.

1.2. Obchodní podmínky upravují práva a povinnosti smluvních stran při využívání webové stránky umístěné na adrese www.virtualproperty.cz (dále jen „webová stránka“) a další související právní vztahy.

1.3. Znění obchodních podmínek se může měnit či doplňovat. Tímto ustanovením nejsou dotčena práva a povinnosti vzniklá po dobu účinnosti předchozího znění obchodních podmínek.

2. Prodej a nákup digitální měny

2.1. Služeb Směnárny BTC lze využívat s identifikací i bez identifikace zájemce, do limitů daných příslušným zákonem. (253/2008 Sb) . viz odst.12.

2.2. Pro objednání nákupu či prodeje digitální měny vyplní zájemce objednávkový formulář ve webovém rozhraní Směnárny BTC.

2.3. Objednávku odešle zájemce Směnárně BTC kliknutím na tlačítko „ODEŠLI OBJEDNÁVKU“, po souhlasu s obchodními podmínkami.
Údaje uvedené v objednávce jsou Směnárnou BTC považovány za správné. Více Informací

ADMIN BTCExchange > proc my slider