Smart Profit - Expert na trading kryptoměn

2.10.2018

 blog_zmenáreň.jpg

Expert na trading kryptoměn

Nechte své mince růst a získejte mnohem více

Smart Profit s.r.o. působí jako jedna z prvních společností, která kryptoměny zařadila do portfolia společně se světovými komoditami, realitními trhy a mimořádnými investičními příležitostmi.

 

Proč se spolehnout na nás?

Kryptoměny mění světový trh postupně již od roku 2008, kdy vypukla světová krize. Až do roku 2017 zažívali růst, proto byli schopni udržovat je i ti, kteří je jen nakoupili.

My je dokážeme obchodovat a zhodnocovat i teď, když hodnoty padají.

 

Ekonomický cyklus kryptomien (vrcholy vs. propady) je výrazně odlišný od akcií nebo jiných ekonomických prvků. Trvá 1-2 roky, zatímco u akcií 8-10 let. Je dynamický.

My máme potřebné ekonomické znalosti a zkušenosti pro dlouhodobé bezpečí a zhodnocování.

 

Dnešní světový trh zná více než 1800 kryptoměn, které jsou odlišné ve svém fungování a systému. Z jejich celkového počtu není ani 5% dostatečně spolehlivých.

Proto jsme bezpečnou volbou a dlouhodobým partnerem, odpověď máme na každou otázku.

 

Současná informační doba a náročnost kryptoměn jako investičního produktu vytváří prostor pro vznik slabých, nekvalitních a ztrátových produktových portfolií.

Proto představujeme spolehlivého partnera a bezpečnou volbu pro vaše mince.

 

Více informácií

Do produktového portfolia jsme kryptoměny zařadili jako ekonomický jev, který není možné ignorovat a právě v tomto roce dokáže zhodnocovat vklady našich klientů velmi efektivně. Strategie jsou založeny na našich vlastních zkušenostech, matematických propočtech a logice.

 

Z časového hlediska realizuje náš trading tým krátkodobé, střednědobé i dlouhodobé obchody, které mají své časové plány a řady. Každý člen týmu se zaměřuje i na konkrétní časové pásmo a je tak možné realizovat naše záměry v rámci trhů nepřetržitě. Mezi současnými strategiemi je důležitý výběr a jejich aplikace na daný objem peněžních prostředků.

 

Jedním z našich základních je takzvaný leverage trading, tedy pákové obchodování nebo obchody na páku. Důležitým nástrojem je pro nás i shortování, tedy otevírání short sale pozic. V rámci strategického obchodování nevynecháváme ani scalping, tedy "skalpování" měnových párů a swingové obchodování. Mezi využívané investiční strategie patří i hedging, tedy "hedžovanie" a využívání alternativ známé jako Top 10 Altcoin strategie.

 

Problém současného trhu

V minulém roce již bylo nakupování kryptoměn běžné i pro lidi, kteří se s investováním setkali poprvé. Média začali zveřejňovat neuvěřitelné příběhy nových milionářů, kteří zázračně zbohatli na něčem, co se nazývá kryptoměny. Spojili toto téma zejména s pojmem Bitcoin. Tak se začalo šílenství "nakoupím a čekám na bohatství". Jak však začaly hodnoty kryptoměn postupně klesat, takový systém už nestačil a nestačí ani dnes. Investor v oblasti kryptoměn potřebuje zkušenosti, potřebuje znalosti a potřebuje experta, který dokáže mince dané kryptoměny efektivně obchodovat a tedy dosahovat zisk.

  

Začátkem roku 2018 jsme i přes hluboký propad trhů (více než 70%) dokázali investovaný objem zhodnotit a to právě díky specifickému využívání jednotlivých obchodních strategií a vlastního know-how.

 

“Podnikání je součástí života člověka už od momentu, kdy se rozhodne, že chce své vlastní příležitosti tvořit sám. Je náročné a musí se řídit srdcem, ale i logikou, fakty a přesností. Když firma začíná růst a přicházejí první zaměstnanci, partneři a klienti, základem se musí stát hodnoty. Odpovědnost, spolehlivost a jistota. Tak je možné vybudovat více než firmu, tak je možné vytvořit nový prostor. Prostor pro sny, nápady, inovace a změnu.” Ing. Jakub Kraľovanský

 

WEB: https://www.smartprofit.sk 

(Článek slouží jako propagační materiál společnosti Smart profit s.r.o. a byl spracován majiteli společnosti.) 

ADMIN BTCExchange > Blog > Smart Profit - Expert na trading kryptoměn
Loading...

Blog

Loading...

Blog